Dolar : Alış : 6.0581 / Satış : 6.0690
Euro : Alış : 6.5428 / Satış : 6.5546
HAVA DURUMU
hava durumu

Sirnak11°CYağışlı

- CUDİ'NİN SESİ HABER SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ

SON DAKİKA

Kaymakam Işıktaş’tan Esnaf Ziyareti

25 Nisan 2018 - 1.192 kez okunmuş
Ana Sayfa » Bölge Haberleri»Kaymakam Işıktaş’tan Esnaf Ziyareti
Kaymakam Işıktaş’tan Esnaf Ziyareti

Silopi Kaymakamı ve Belediye başkan Vekili Silopi ilçe merkezindeki 3'üncü cadde de esnaf ziyareti yaptı. Kaymakam ve Belediye Başkanı Işıktaş vatandaşın sorununu dinlerken, 3'üncücadde de yapılacak çalışmalar hususunda esnafın görüşlerini aldı.

3'üncü cadde de yapılacak yol ve ışıklandırma çalışmalarının Ramazan Bayramı'ndan önce mi ya da sonra mı yapılması sorusunu 3'üncü cadde esnaflarına soran Işıktaş'a, 3'üncü cadde esnafları Ramazan Bayramı'ndan sonra yapılaması önerisinde bulundu.

Ramazan Ayı'nın son günlerinde 3'ücü caddenin yoğun olduğunu belirten esnaflar, çalışmanın olması hususunda işlerinin aksayacağını ve çalışma esnasında vatandaşların alış verişe gelemeyeceklerini söyledi.

Silopi Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sezer Işıktaş da esnafın önerilerini dikkate alarak, çalışma yürütecek kurumların malzemelerini hazırlamalarını ve Ramazan Bayramı'ndan hemen sonra çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

AK Parti Silopi İlçe Başkanı Fatih Bilen de 3'üncücadde esnaflarına gereken malzemeleri hazırladıktan sonra Ramazan Bayramı sonrası çalışmaların başlayacağını ve Kurban Bayramı'na yakın süre de biteceğini söyledi.

Silopi Kaymakamı ve Belediye Başkanı Sezer Işıktaş'ın esnaf ziyaretine İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Erdoğan, AK Parti Silopi İlçe Başkanı Fatih Bilen, AK Parti Silopi Gençlik Kolları Başkanı Emre Ökten, Silopi Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Şirin Saygıdar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Silopi İlçe Başkanı Acil Sarboğa, Şırnak Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Heşar Haşimoğlu, eşlik etti.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler : , , , ,
TemaFabrika